24-12-2022 Conferentie "A New Chapter" te Rotterdam

Avatar gebruiker
Ayasha
Forum Beheerder
Forum Beheerder
 
Berichten: 40549
Geregistreerd: do _13-_okt-_2005ah, 13-10-2005ad, 1:10 pm

24-12-2022 Conferentie "A New Chapter" te Rotterdam

door Ayasha » do _1-_dec-_2022ah, 1-12-2022ad, 3:41 pm

Afbeelding

Wij organiseren 24 december een conferentie met als thema "A new chapter". Deze dag zal in het teken staan van persoonlijke en spirituele groei. Met acht verschillende sprekers die allen dit onderwerp vanuit verschillende perspectieven zullen belichten, hopen we een ieder te inspireren en te motiveren. De islam leert ons om te blijven groeien, maar met alle uitdagingen in dit leven is dit geen gemakkelijke opgave en zijn velen op zoek naar praktische handvatten om dit te doen.

Hoe kan de islam je hierbij helpen? Wat leren de Quran en Sunnah ons? Hoe gingen metgezellen om met beproevingen? Wat leerde de profeet (vzmh) ons over persoonlijke ontwikkeling? Krijg een antwoord op al deze vragen op onze conferentie.

Wees van harte welkom!


Aanmelden verplicht via http://www.cdmw.nl/overzicht


Centrum De Middenweg
Kerdijkstraat 16
3038 XE Rotterdam

Indien er problemen zijn met inloggen, stuur een mailtje naar [email protected] onder vermelding van uw gebruikersnaam en emailadres waarmee u hebt aangemeld.

www.islamboeken.nl

Keer terug naar Archief Aankondigingen

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten

cron